Forum Serwera Akademicki 7.6

Pełna wersja: Bugtracker - przypomnienie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Drodzy Gracze Smile

Pewnie wielu z Was nie kojarzy lub nie pamięta że mamy doskonałe narzędzie na forum, poprzez które możecie mieć realny wpływ na to co się dzieje na serwerze.

Tym narzędziem jest Bugtracker.

[attachment=384] [/attachment]

Służy nie tylko do rejestrowania błędów i przypisywania osób odpowiedzialnych za ich wykonanie. Ale jest to także cenna informacja co jest aktualnie wykonywane i nad czym obecnie pracujemy. Nie wszystkie aktualizacje i zadania są tam wymienione, o niektórych nie informujemy ze względu na konkurencję lub po prostu chcemy Wam zrobić niespodziankę.

Każdy zarejestrowany użytkownik może dodać swoje zadanie i śledzić postępy. Osoba odpowiedzialna, która podejmie wyzwanie będzie informowała i postępach prac a wy jako autorzy będziecie otrzymywać powiadomienia poprzez PW. Najciekawsze lub najbardziej kluczowe problemy, które zostaną zaakceptowane i zrealizowane będą nagradzane przez załogę.

Jako że ostatnio niewiele osób tam zaglądało, czas na porządki. Załoga przejrzy i oczyści Bugtrackera ze starych zadań i uaktualni listę.
Dodatkowo - został dodany nowy projekt - Panel gracza gdzie również liczę na Wasze pomysły.

Przy okazji, na stronie pojawiła się lista 100 ostatnich banów - ostatnie zrealizowane zadanie z Bugtrackera.

Pozdrawiamy i liczymy na Wasze zaangażowanie.
pvls, zmieniłbym tak jakby dostęp do bugtrackera, gdyż ja jako normalny użytkownik forum mogę usuwać propozycje w bugtrackerze.
Cheryl pisze dozywotni delete a śmiga normalnie xd
Konkurencja?
Jakoś nie jestem co do tego przekonany. Myślę, że gracze powinni pisać sugestie na forum, jest od tego odpowiedni dział. Jeśli jakaś rzecz zostałaby zaaprobowana przez załogę, wtedy to załoga dodawała by te pomysły do listy bugtrackera. Teraz każdy lepszy człowiek może dodać tam kompletną bzdurę.
Jak już pavlus pisał, ktoś z załogi podejmie się zadania czy wyzwania które, tam będzie, więc bzdury raczej nie beda dodawane, a załoga na pewno będzie go oczyszczać z bezsensownych rzeczy.
Problem w tym, że każdy może teraz oczyścić bugtrackera , także ta opcja dla zwykłych graczy jest bez sensu. Usunąć opcje kasowania zadań dla normalnych użytkowników. Tak btw. Mam w chooy pomysłów, ale nie chce zaspamować tego bug trackera xD
Obecnie tylko załoga może edytować i usuwać.
Każdy zarejestrowany nadal może dodawać zadania, natomiast przydzielane mogą być tylko do załogi. Nie tak jak ostatnio do każdego użytkownika.
Mała poprawka.
Obecnie edytować może załoga + autor zadania. Przy okazji podczas edycji bedzie atuomatycznie dodawana data i nazwa uzytkownika, zeby ulatwic komunikacje.
Można powiedzieć, że lista BugTracker jest pełna. I co dalej ?
Cytat :
"Służy nie tylko do rejestrowania błędów i przypisywania osób odpowiedzialnych za ich wykonanie. Ale jest to także cenna informacja co jest aktualnie wykonywane i nad czym obecnie pracujemy. Nie wszystkie aktualizacje i zadania są tam wymienione, o niektórych nie informujemy ze względu na konkurencję lub po prostu chcemy Wam zrobić niespodziankę. "

Na tą chwilę służy do niczego.
Stron: 1 2