Forum Serwera Akademicki 7.6

Pełna wersja: Przenosiny na nowy serwer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Za kilka chwil będziemy się przenosić na nowy serwer.
W związku z tym:

- serwer Akademicki zostanie wyłączony na czas max 4h
- forum zostanie wyłączone
- na stronie będzie można tylko i wyłącznie przeglądać statystyki

Prosimy (te kilka osób) o cierpliwość ;-)
Człowiek codziennie przeglądał te forum, aby właśnie przeczytać tego typu post, czekamy na efekty. ^.^
jakieś efekty ?Big Grin
Te kilka osób jest dzieki wam ;] gratulacje panowie najlepszego retro w Polsce z którego nie umiecie kosic kasy.
Kosić kasę możemy w każdym momencie zacząć ale to nie o to chodzi.
Od wczorajszego wieczora serwer jest online. Dla tych którym nie działa połączenie z serwerem, lub forum, stroną polecam wejść w wiersz uruchomień

pasek start --> uruchom --> cmd

i wpisać ipconfig /flushdns.

Następnie najlepiej zrestartować komputer.
a wiadomo coś kiedy wystartuje nowa edycja? wiem że są jakieś piorytety ale jakieś info by się przydało bo niedługo będzie rok kiedy edycja stoi ;o
Wiadomość o dacie wystartowania nowej edycji z pewnością napawałaby optymizmem i urealniała wizje ponownego startu, a tak to z każdym dniem zapał maleje, przyszłość serwera jest bliżej nieokreślona. W sumie lekka sprawa stawiać oczekiwania, więc większość jest cierpliwa niemniej jednak myślę że jakieś informacje mogłyby wypłynąć na głębokie wody ^.^
(06-06-2017, 21:30)Pavlus napisał(a): [ -> ]Kosić kasę możemy w każdym momencie zacząć ale to nie o to chodzi.
Od wczorajszego wieczora serwer jest online. Dla tych którym nie działa połączenie z serwerem, lub forum, stroną polecam wejść w wiersz uruchomień

pasek start --> uruchom --> cmd

i wpisać ipconfig /flushdns.

Następnie najlepiej zrestartować komputer.

Bez obrazy kolego, ale o tzw "koszeniu kasy " na tym etapie ( max 5 graczy online ) nie ma możliwości. Pasuje opisać graczom, którzy jak widzicie chcą czasem polatać po " the best retro ots serwer in Poland "  wasze plany. Plany konkretne i jasne. Dziękuję.
Dajcie mi znać jak znowu będą grali tu ludzie, jak coś to moja oferta wykupu nadal jest aktualna Smile
Misiek! Pasmo naszego sukcesu zależy wyłącznie od ciebie!!!
Dlatego możesz spać spokojnie... bowiem jak przyjdzie co do czego, niezwłocznie cię powiadomimy. Smile
Stron: 1 2