Forum Serwera Akademicki 7.6

Pełna wersja: Drobne zmiany - Freezy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wprowadziliśmy pewne zmiany w silniku, które mogą pomóc usunąć albo zniwelować problem z freezami. Potestujcie proszę, pograjcie i dajcie znać w komentarzach, czy jest jakaś zmiana.

Wiem że to drobnica, mieliśmy długą przerwę ale powoli wracamy do pracy - bez względu na to czy będzie komu grać. Smile Chwilowo pracujemy nad ustabilizowaniem serwera, potem zajmiemy się rozwojem.
Czyli to jest na zasadzie xloga?
(14-01-2018, 23:58)JoeyVanIngen napisał(a): [ -> ]Czyli to jest na zasadzie xloga?

Na przykład. Xlog testowałem przed chwilą i działa. Można się ponownie zalogować i ruszać.
Przetestujcie wszystkie sytuacje w których łapaliście standardowo freez i dajcie znać w jakich okolicznościach.
Chyba Si jest
marus nie jest, wyjebało mi neta i mnie zabił elitek pies bez honoru jak jego matka dziwka bez szkoly

przepraszam uniosłem się
XD loguj aka
Pisanie o honorze i jednoczesne wjeżdżanie na rodziców w tym samym pseudo zdaniu jest bynajmniej komiczne :/
why u haf to be so med its onlli e gejm
to tylko gra i forum gry, spuszczacie się nad tymi postami jakby to było forum z poradami lekarskimi/prawnymi
Gram kilka dni i nie miałem ani jednego freeza. pozdrawiam
EDIT: Po restarcie servera od razu freez.
To dziękuj dostawcy neta? jaki ty głupi jesteś typie
Stron: 1 2