Forum Serwera Akademicki 7.6

Pełna wersja: Expy dla większych leveli.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam moja propozycja brzmi następująco Wink
Nie mysleliscie żeby zrobić jakieś nowe expowiska dla większych lvl ?Wink do tego 550 da się wymeczyc a co później ? Dalej mamy latać na malpach i Hermanach?
Pozdrawiam!!!
Jasne, jak będzie 50 postaci 500 + to się pomyśli Smile

PS. Yszty wbił w poprzedniej edycji 800 więc nie mów, że się nie da.
(26-02-2018, 23:11)Lest napisał(a): [ -> ]Jasne, jak będzie 50 postaci 500 + to się pomyśli Smile

PS. Yszty wbił w poprzedniej edycji 800 więc nie mów, że się nie da.

ale yszty nie wbił tego sam, ta postać miała tylu ownerów/sub graczy jak żadna inna
jest ciężko wbić 500 i niech tak pozostanie(żartowałem pallem/knightem to łatwizna)

ogólnie co do gameplayu
to jestem za tym żeby było więcej expowisk opłacalnych czytaj hermany/demony/darki
Nic mocniejszego bo będą wbijać 1klevle
500 taka górna granica jest spoko, więcej miejsc do grindowania rare itemów
Miejscówek do biegania po jakiś ciekawych urozmaiconych respawnach. nie kurwa jakies miasto i stare dziady pustynne chodzą co sciagaja 300rp na strzała i leci z nich 1cc+blue robe
Ja ogólnie bym był za expem x2 żeby Max lvl nie przekraczał 300
Zeby max lvl nie przekraczal 300 powiadasz? Akademicki ma takie potwory ktorych na 500 nie blokniesz, a Ty mowisz o 300 Big Grin
ale co to dla zalogi zmenic obrazenia monsterow zeby te 300 lvle mogly na spokojnie je blokowac jak i solowac Wink
oczywiscie beka Big Grin
No ale gdzie są te potwory? Podejrzewam że 80 %nawet nie wie jak się na Don juany wchodzi, które i tak są chujowe i z exp i lot. A tak masz 300 lvl, jest lepszy balans postaci i jeszcze dsh wyjebac
Edit. Można zmienić hity monsterow tak jak Zaski napisał i nawet w tym momencie jest to wskazane. Dobrym pierwszym krokiem były behemoty
Wyjebać te wszystkie nietoperze i vampiry.
darki balanced bo dużo expa, a zero loota(demon legi raz na sto lat to się chyba nie liczy co?)
herman dużo expa, dużo loota i świnki trzeba coś z nimi zrobić(czegoś się pozbyć z tej fantastycznej trójki) V zostają bo są dobre
wypierdolic te zbugowane expy w pizdu, zrobic wiecej don juanow
Stron: 1 2