Forum Serwera Akademicki 7.6

Pełna wersja: Wiosna idzie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
...więc należałoby zmienić obuwie na letnie. Mimo że śnieg daje nam w kość, a pogoda nie jest dla nas łaskawa, to na poprawę humoru na Akademickim organizujemy dla Was kolejny konkurs. Nagrody będą już dużo ciekawsze niż miało to miejsce w ostatniej loterii Smile

Jak już się domyślacie, główną nagrodą będą:

[Obrazek: softy.png]

Ale to nie wszystko! Do wygrania będzie wiele innych, cennych nagród, więc warto brać udział. Do rzeczy:

- Konkurs będzie się składał z kilku etapów, za które każdy gracz otrzyma określoną liczbę punktów.
 - Konkurs zostanie w całości rozstrzygnięty 17.03.2018 a rozpocznie się o godzinie 19:00. Przewidywany czas trwania konkursu - ok. 3 godzin. Także postarajcie się już zorganizować sobie czas na to wydarzenie
 - udział w konkursie może wziąć każdy, kto gra na mainie

Liczę na liczne przybycie! Do zobaczenia w sobotę Smile
szkoda do pracy ide Sad
(02-03-2018, 22:01)Zaski napisał(a): [ -> ]szkoda do pracy ide Sad

Wez wolne bo na akademickim softy rozdajo haha Wink
A to w grze bd się odbywało ?
(04-03-2018, 17:06)WeeD napisał(a): [ -> ]A to w grze bd się odbywało ?

Tak jest.
Dwa pytania w ramach uściślenia "udział w konkursie może wziąć każdy". Konkurs obejmuje postacie na Rooku?  Czy lvl będzie miał duże znaczenie?
Ah, no tak, konkurs będzie rozgrywać się na mainie.
No pewnie bedzie bieganie, wiec jak nie masz 300+ to nie rezerwuj sobie czasu Tongue
(04-03-2018, 17:38)Nocny napisał(a): [ -> ]No pewnie bedzie bieganie, wiec jak nie masz 300+ to nie rezerwuj sobie czasu Tongue

W takim razie ten konkurs niema sensu ,jeśli będzie bieganie ,to niskie lvle sobie mogą podarować.Każdy powinienen mieć taką samą szanse ..................
A tam, ja robiłem eventy gdzie było bieganie i mnie 50 levele znajdywały a 500 latały gdzie nie trzeba. Więc bym się nie obrażał od razu.
Stron: 1 2