to usior jest
kto ty ronaldo Big Grin
wiem wiem, 150 na legacy wbilem, no nic czekam na aka
Ja tam nie gram bo to jest gówniany boterski server, jedynie kradne lootbagi/zabijam w uh trapie i to wszystko masą 20 levli. Serio akademicki jest lepszy od medivii. P2W totalnie server.
to ty zyjesz
kurwa grisza XDDDDDDDDDDDDD
a ten jinrey na legacy psozedl za 250 euro jakiemus brazolkowi Big Grin
sprzedalem juz dawno chary a szkoda mialem jakies boby 40+ na spec xD
Tak partyzantka na spectrum i destiny. Na Spec bijemy brazolską gildie. Na destiny robimy uh trapy na carlin.
na medivii cos dzialasz?
Nie ruszy, kiedyś też tak było, że sever zdechł. Wprowadzilli pare zmian znaczących i ludzie zaczęli grać. Z resztą ja wierze w nich po raz 100.
xD wyjebane, czekam az nowa edycja moze ruszy
Napisz do Pavulona żeby odeletował ci postać, powiedz, że drugi ban za wyzwiska był
jest i moj ulubiony ed Big Grin
ja pierdole grisha żyje, mordo daj jakiś namiar na siebie
gdzie jest usior
ty no kurwa juz przeszlo rok nie gralem, ile mam czekac
kurwa jaki tu jest płacz o coś co już dawno upadło
ja tez mam pare śmiesznych screenów
tasmy prawdy xD
moze cos sie zmieni;d
nie kazdy ale te arkaniaste, i cale paserstwo to swoich zjebało serw. jak stanie nowy dam kalikowi pare ssów o tym co mówilem.
=\
tak na prawde na aka zawsze zaloga byla z dupy wzieta i dlatego sie to wszystko sypalo
to Pawle pasuje opisać co jak gdzie kiedy i z kim. Mowa o załodze Arkaniastych i innych stronnicowców.
mi tez na Tsurugu lub zamienic na dwarfa z zmiana kolorem xD
Pavlus mozesz wejsc na aka i wyjebac mi tego outa z Danzy ? Big Grin
nie chcemy przyciągnąć graczy w tym momencie Tongue Kto gra ten gra. Nadejdzie odpowiedni moment to ruszy machina reklamowa i tytan wstanie z kolan
@Pavlus macie w dupie temat zapytaj zaloge.. bylo enfo dopoki nie macie pomyslu na serwer i chcecie przeciągnąć wszystkich graczy w czasie to zrob cos innego zoorganizuj jakieś wary lub cos .. a jesli zaloga nie organizuje nic moze gracze byli by chetni na jakis war o konkretnej godzinie konkretna ilosc osob i sie napierdalamy Wink
No trzeba trzeba tylko żeby coś dawać na kogoś trzeba najpierw spojrzeć na siebie nie wiem po co nam na retrixa jak tylko aka umarło jeszcze bardziej
oooo
trzeba jak najbardziej!
Trzeba uważac :/
19:20 Akademicki Burak: Chowaj sie, Pvls na niewidce!
ale nie kumam czemu mam się dawać oszukiwać, ty lubisz być takim frajerem i nadstawiasz drugi policzek co?
Patrz na siebie a później na kogoś to samo odpierdalasz tylko nikt ci screnow nie robi jak na servie 5 ludzi na krzyż
Smiechawkka tv XDD https://imgur.com/a/eu5e9
btw. rozumiecie, że typ 400 palkiem przez 30 sec stał na garnku i się wyjebał XXDDDDDDDD
Na cave bym nie bił ademo i nie robił czasu 2:24 na kółku
Co ty tu wgl pisior piszesz ty masz czelność pokazywać innych pavlusowi pokaż siebie expiac na cave i jeszcze mnie na bugu zajebales i kto tu jest kundlem pokaż pavlusowi jaki jesteś naprawdę
ja bylem w szoku ze tutaj jest jeszcze ktoś co bany daje Big Grin
SERIO DOSTAŁEM DILEJTA BĘDĄC SAM NA OTSIE ZA BOTA? XDDDDDDDD
może musialem was nagrać bo jesteście śmieciami bez honoru? Byliscie 2v1 i musieliście mnie na stołach zabić, jesteś jebanym kundlem elitek. Nieduacznicy
Oto nadszedł długo wyczekiwany Elit xd
w obawie zeby mu na expy nie wpadac ^^ niedocenilem jego talentu sprzedawczyka
Ruszył pisior ruszył retrix ban count (1) on lubi pgrac sam
Jak myślicie, będzie coś z tego Akademickiego jeszcze?
pisior stara się server ruszyć xD szkoda żę w styczniu 2018 roku a nie 2017 kiedy wszysko się skończyło xD
pavlus przeczytaj priv prosze cie ;/
19:35 You see a dead human (Vol:8).You recognize Lechut. He was killed by Nocny.