mam nowe info od kalika kazał przekazać ekipie wyjadaczy z aka na forum,że się nie wyrobi termin na który sobie zaplanował update to 4728643275428 rok
offiszial mozna pluc w morde kalikowi jezeli dzis nie bedzie update
bedzie tanczone normalnie
xd
dzis taniec z gwiazdami kolego ;
Panowie dziś update.!!!!!
a i jeszcze propo artiego : "chara sobie zostawie ale powiedz o chcesz za niego" XD
CO? XD gościu Ty piszesz do mnie : "daj mi nick chara na którego mam Ci oddać itemy bo nie jestem złodziejem XD (CZAICIE? NIE EJST ZŁODZIEJEM XD) a po 5 minutach zablokował na fb i na snapie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nie no opowiadam wam jifus splakal sie, ze mu pelek zabil postac na cave bo mu sie wpeirdolil na respa i go bil i zaczal wyzywac potem oddal mi wszystko mowi, ze pierdoli nie gra tu, wchodzi na nastepny dzien i wyzywa mnie bez powodu i mowi oddaj wszystko to niezly zlodziej ze mnie
rozjebany jifus pisze sprzedawaj ziomkow xDDDDDDDDD
a zapomniałem i 150 eda
dobra weź pisior zamknij tą morde psie który poleciał na 3 aa i jakies blesy idź dalej ziomków sprzedawaj
Kubusiu ty myslisz, sory nie myslisz. Ty sadzisz, ze kazdy w tej poronionej gierce siedzi 24h/dobe nie pracuje jak ty i nie ma co robic. To ze pokrzyczysz sam do siebie i tak kazdy ma to gdzies, poobrazasz ? to nudne sie zrobilo. Pomoge, zespol Tourette'a poczytaj to Twoj przypadek. Koncze zanizona konwersacje, Z fartem Megabol.
Caly czas nie wiem co mam robić wg. ciebie. To co mialem zrobić - czyli wyjebanie twojej matki w pizde z rozbiegu juz dawno zrobilem i to jako pierwszy w kolejce złożonej z 15 osób pod monopolem.
pisze kurwa kropki w random miejscu, przecinki to samo, z wielkiej w środku zdania, ty jestes uposledzony jakis?
pl? Man its polish forum, can u speak pl? Please man
utop sie w spermie swoich czarnych kolegów tumanie bez zycia. wez kurwa zwal wreszcie a nie podniecaj tylko pixelami, Ty jestes az tak durny ze oni maja beke z Ciebie ze sie podniecasz 5 pixelami na krzyz. Wez kurwa idz juz cos rob czlowieku i to co powinienes robic dawni. Spierdalaj Pirog czy tam Andrzej jak tam kurwa masz pedale.
mgółbyś pavlus napisać do ruthlessa ownera realesty bo on jest kreatorem otcka, ale ty z wplywowych ludzi na 7.6 to chyba znasz tylko nemaxa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
outcast chodzi na przerobionym otc, monarchia(gowno serwer dla pedalow jak zyga, ale klient dziala sprawnie), voidcores też chyba dobrze chodziło(już nie będę opisywał czemu to gówno) w każdym razie oprócz zjebanej załogi servera nie da się spierdolić przerobienia otc, wiec zalecam od tego zacząc
wiesz jak to musi śmiesznie wylgądać? On po pierwsze nawet się nie zabrał, a po drugie nie wie jak XD. Ten 32 straczy kloc bedzie pewnie chcial majstrowac w kliencie 7.6. Zamiast przerobić otc XD
Po co? Przecież dobrze jest
pavlus zaczales cos chociaz z klientem akademickiego?
po restarcie krótka przerwa konserwacyjna
chyba mi sie zegarek speiszy albo te softy tak dlugo juz
logaj retrixa to przyjde na c seta mordo xD
https://www.youtube.com/watch?v=0M1UekSg6RA huashdusahduashd PISIOR VS JIFUS LIVE !!!!!!!!!!
dobrze jest prace trwaja
dzieciaczki
bez podjazdu jesteście
Usior ponoc sam tekst pisal
POGOŃ ŚLEDZIE SYFEM JEDZIE CHUJ WAM W TWARZE PAPRYKARZE
ty kurwo belchatowska
LECH Z POZNANIA KURWA DO JEBANIA
czesio wchodzi na parkietld
Zainwestuje 2000 pln w dedyka i serwer 7.4-7.6 jak ktos sie zna prv.
BALEEEEE KURWA CO TY ROBISZ XD
Tak, usior ma dziewczyne
okraść jifusa, czy słyszeliście coś smieszniejszego ? XD
dam 460 eka za soft bootsy
pisior czy ty właśnie mnie okradłeś?
kafffczyk wjechal na szczecin wczoraj, poplynelismy parostatkiem xD
Znowu się tydzień wydłuża Smile Smile
do hamburga prostytutki z oddesy ty kochasz baby a ja przyplyw gotowki
waluta w pizdzie to biznes potezny
nosisz brode cie powiaza z terroryzmem
nosisz brode cie powiaza z terroryzmem
strasza mnie sadem dzwonia po policje
marek mordo chyba nie napisales wlasnie, ze przekonujesz ludzi do lamania regulaminu, co?