Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Project Tracker
Kod:
Projekt              Faza                Odpowiedzialność    Ukończenie %    ETA

Soft Quest           Modernizacja        kalik               88%             05-2018
SW quest             Tworzenie           Vishy               83%             05/06-2018
OTC 4 AKA            Tworzenie           Pavlus              10%             08-2018
Crystal Arrow Quest  Koncepcja           --                  0%              N/A
Liche/Magic Staff    Wykańczanie         Vishy               95%             05/06-2018

Postępy/status:

Soft Boots Quest
Bardzo mi przykro ale i w tym tygodniu nic dla was nie mam. Tak się złożyło, że przez ostatni miesiąc bardzo dużo się działo i niebardzo miałem czas na pracę nad serwerem. Dwa tygodniowe wyjazdy i zmiany w pracy między nimi przyczyniły się do tego, że niewiele poza zmianami w silniku dałem radę zrobić. Wracam jutro z wyjazdu i mam nadzieję siąść znowu pracować. Choć te dwa wyjazdy mnie trochę przysunęły bliżej ustalonej daty, zrobię co w mojej mocy żeby quest wyszedł na czas.
- kalik

Sprite Wand Quest
Wiele czasu zajęło mi ujarzmienie potencjału tego questa, jestem już prawie u kresu wspinaczki - pozostał ostatni schodek, a wtedy spójność w pokonywaniu kolejnych* etapów będzie osiągnięta. Wszystko co mapuje to w dużym uproszczeniu puzzle, rozrzucone na wielkiej planszy, w niewielkich odstępach. Kolejne etapy nie są w znaczeniu dosłownym, a "metaforycznym". Tak po prawdzie mapa jest w 95% skończona(no joke), brakuje tylko kilku ognisk zapalnych.
Proszę nie mieć złudzeń, że skończę wszystko już na początku maja. Od początku wiedziałem z czym będę się zmagał, ale czym by to nie było, przy odpowiednim skupieniu jest wykonywalne. Próg czasu jaki sobie wyznaczyłem to koniec czerwca, dosłownie. Może jednak nie 30, bo to urodzinowa sobota ale do 29 uwinę się na pewno i to w najgorszym wypadku, natomiast w najlepszym skończę pod koniec maja. Na początku, mapa była zaledwie tym, co pod żółtą niewiadomą (stworzyłem to rok temu) ... z czasem (teraz) jest czymś znacznie większym. Łącznie z terenów, będzie to trzykrotność tego , co na zaprezentowanej wcześniej mini mapie. Są to miejsca których nie zamierzam pokazywać, chociaż może w postaci teaser screenów dam się skusić. - Ale to (może) w osobnym temacie i (nic pewnego!) za tydzień.
Cała ta notka ma bardziej czysto "blogowy" charakter niż "techniczno-informacyjny", ponieważ TL:DR jest taki, że nie będę rozkładał na czynniki pierwsze swojej pracy i opisywał każdej drobnostki, bo i tak nic wam z tego nie przyjdzie. Postarałem się najlepiej jak umiem opisać kiedy możecie się spodziewać rezultatów i z czym się borykam w między czasie. Trzymam się ramy czasowej którą traktuje bardzo poważnie. Tych z was którzy są zainteresowani zapewniam: będzie dużo, fajnie i będzie to dostarczone.
- Vishy

OTC 4 Aka
Brak nowinek.
- Pavlus

Crystal Arrow Quest
Brak nowinek.
- kalik

Liche Staff/Magic Long Staff Quest
Brak nowinek.
- Vishy

Wiadomości w tym wątku
Project Tracker - by kalik - 04-03-2018, 22:06