Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rook propozycje
Cześć i czołem!
Na poczatek powiem ze jestem jednym z tych co kiedys tutaj przesiadywali dlugie godziny - i na main i rooku - potem przerwa ale ostatnio sobie pomyslalem, ze kurde fajny serwer to zagram znowu, a tu zdziwko bo 3-4 osoby w godzinach szczytu. No ale stwierdzilem ze zostane, posiedze na rooku troche, ogolnie wszystko fajnie ale mam kilka zastrzeżeń, a jednoczesnie pomyslow - moze ktoś się zainteresujeWink 

- oczywiscie wszystko a propo rooka, na mainie nawet nie wiem co i jak sie moglo zmienicWink
po 1 aole, ciezka sprawa, nakupowac sporo itemkow, miec kilka bp loota a potem tylko pasc. nawet jesli byłyby droższe od tych na mainie - ale fajnie jakby byly w ogóle.
po 2 questy.. ile ich jest? szczerze mówiąc sam dokładnie nie wiem, ale strzelam, że ze 3/4? oczywiście mówie dla tych 50-100+ a nie dla 10 lvla. fajnie jeśli by się pojawiły jakieś, zawsze to jakaś większa frajdaWink
po 3 uhy, to ze jest ich mało - tak jak i ludzi to ciężko uzbierac jakis wiekszy zapas na czarną godzine, bo nic nie kupisz przecież - to jeszcze często mi sie umrzyło tylko z powodu, że prawie ubiłem jakiegoś dajmy na to GSa ale nie nadążałem po prostu klikac tego uha i na siebie, wszystkie profki mają jakieś czary na leczenie ale ta nasza 'knajtowa' exurką można sie tylko podetrzeć. fajnie by było dodać jakąś komende !uha (o ile mnie pamieć nie myli bylo cos takiego, jesli nie tu to na innym serwerze - mniejsza) zeby mozna bylo się leczyć w trudniejszych sytuacjach

jako że to rook to rozumiem, że mapka/wyspy są małe, tu nawet nic nie zdziałam żadnym pomysłem, ale kilka ^ ulatwien które mogą poprawić frajde z gry na rooku byłoby naprawdę super.
czekam na każde za i przeciw, mówię całkiem serio, to tylko pomysły, a Ci co chcą pisać głupie komentarze, mysle ze wiecie gdzie możecie je sobie wsadzić - bez urazy ;d.
Pozdrówki dla wszystkich i szczęśliwego nowego, piiisss

PS. Patrzyłem na poradniki na tym forum, niby z '16 roku ale większość zdjęć wygasła czy co tam się z nimi stało. Jeśli ma ktoś jakiś pomysł albo aktualne zdjęcia to fajnie byloby to zaktualizować, do tego dopisać pare poradników jeśli ktoś ma pojęcie, a kto wie, może i ja kiedyś jakiś wrzuceWink
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Rook propozycje - by artst - 28-12-2017, 00:21
RE: Rook propozycje - by Sqlmv2 - 28-12-2017, 17:34
RE: Rook propozycje - by Doggyst - 28-12-2017, 18:01
RE: Rook propozycje - by Sheenah - 28-12-2017, 22:24
RE: Rook propozycje - by JoeyVanIngen - 28-12-2017, 18:02