Ankieta: Czy na AKA powinna występować demokracja
TAK
41.38%
12 41.38%
NIE
58.62%
17 58.62%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakaz sprzedawania za RL i pochodne.
http://ots76.com/forum/showthread.php?ti...e=threaded nie zdążyłem się wypowiedzieć w tym temacie, więc proponuje kontynuować dyskusje tutaj.

Jestem zniesmaczony tak pochopnie podjętą decyzją właściciela naszego serwera. Prawdopodobnie rozumiem stanowisko Kalika, lecz nie jestem w stanie pojąć, dlaczego nie powstała jedna głupia ankieta, w której  SPOŁECZNOŚĆ AKADEMICKIEGO (gracze, załoga,nooby, pisiory i inni) ZDECYDOWAŁA BY CO Z TĄ KWESTIĄ ZROBIĆ. DUŻY MINUS ZA POMINIĘCIE "NAJWAŻNIEJSZEGO UDZIAŁOWCA TEJ SPÓŁKI"

Uważam, że załoga powinna się bardziej liczyć z zdaniem graczy. Każda zmiana regulaminu, update, balans postaci, wszystko i więcej powinno być przedyskutowane z Nami. Oczywiście nie w formie otwartej dyskusji, lecz ankiety przygotowanej przez Kalika, tak by każda wybrana opcja pasowała Załodze,  a w środowisku graczy zdecyduje demokracja. Moim zdaniem to jedyne sensowne wyjście z tej sytuacji,  gracze muszą mieć odczucie, że to Oni są najważniejsi, że mają wkład w rozwój serwera i mogą dostosować serwer do swoich upodobań.

Pozdrawiam Michał

ps, nawet jeśli to będzie złudne odczucie wartości - lepiej jeśli występuje, niż nie.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Zakaz sprzedawania za RL i pochodne. - by misieek - 08-03-2017, 13:25

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości